Targi NGO-EXPO w Kielcach

Fundacja Instytut Świętokrzyski wzięła udział w II Ogólnopolskich Targach Organizacji Pozarządowych NGO-Expo zorganizowanych w dniach 29-30 czerwca w Targach Kielce. Wydarzenie zgromadziło 170 wystawców – przedstawicieli III sektora z całego kraju.

Wśród wystawców drugiej edycji targów NGO-EXPO były fundacje, stowarzyszenia, kluby seniora, uniwersytety trzeciego wieku, koła gospodyń wiejskich, warsztaty terapii zajęciowej, zakłady aktywizacji zawodowej, a także instytucje i firmy współpracujące z trzecim sektorem i świadczące mu różnego rodzaju usługi i wsparcie.

W ramach wydarzenia zorganizowano kilka stref, w których odbywały się wydarzenia tematyczne: zabawy i sieciowanie kół gospodyń wiejskich, szkolenia dla organizacji pozarządowych i warsztaty. Była to wyjątkowa okazja do wymiany doświadczeń, rozmów, nawiązania współpracy i poszerzenia wiedzy z zakresu działalności organizacji pozarządowych.

W I edycji wydarzenia wzięło udział około 70 wystawców. W obecnej edycji to już ponad 170 stanowisk organizacji trzeciego sektora, którym udostępniono 10 tys. mkw. powierzchni. To pierwsze tego typu wydarzenie o randze ogólnopolskiej. Głównymi organizatorami targów były Fundacja imienia Stefana Artwińskiego i Narodowy Instytut Wolności.

Scroll to Top
Skip to content