Malowana Niedziela z charytatywnym celem w tle

Członkowie Fundacji Instytut Świętokrzyski wzięli udział w charytatywnym malowaniu pisanek wielkanocnych, które odbyło się w niedzielę, 2 kwietnia w Galerii Echo w Kielcach.

Malowana Niedziela to cykliczne wydarzenie organizowane w Galerii Echo, podczas którego znani i lubiani kielczanie spotykają się by wesprzeć zbiórkę charytatywną. Środki zebrane poprzez licytację pisanek trafiły do podopiecznych PSONI Koło w Kielcach oraz małej Roksanki, która urodziła się z zespołem Downa i wadą serca.

W czasie wydarzenia udało się zebrać ponad 20 tys. zł – o 3 tys. zł więcej niż przed rokiem.

Bardzo cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tym wydarzeniu i wspomóc tak szczytny cel. Spędziliśmy miły czas w rodzinnej atmosferze i serdecznie dziękujemy za zaproszenie – przekazał Mariusz Goraj, prezes Fundacji Instytut Świętokrzyski.

W wydarzeniu wzięło udział wiele osobistości z Kielc i regionu, m.in. Wiceminister Spraw Zagranicznych Piotr Wawrzyk, Wicemarszałek Województwa Świętokrzyskiego Renata Janik, sportowcy, samorządowcy, influencerzy, a także zwykli kielczanie odwiedzający w Niedzielę Palmową Galerię Echo.

Scroll to Top
Skip to content